Northern Alberta Curling Association

Neil Moher Junior Bonspiel

Team Rosters

Back to Playdown

Skip Third Second Lead
. - TBD . . .
Beaumont - Division 1 - Cadenz Matter Matthew Chledowski Robert Giorgini Brianne Giorgini
Crestwood - Division 1 - Kieron McClarty Justin Sieffert Rilen Donaldson Ben Qualie
Crestwood - Division 2 - Colby Goulet-Barker Ginger Huff Rachel Gilbody Cora Turner
Daysland - Division 3 - Timothy Ginther Jenna Tennant Dean Wieschorster Jaycee Wood
Ellerslie - Division 3 - Ty Brodie Blake Erickson Evan Headrick Steven Leong
Ellerslie - Division 2 - Denver Suttie Jayda Stead Sophie Buchanan Brianna Levesque
Ellerslie - Division 1 - Joely Zimmer Myla Yambao Hailey Dupras Arianna Mamela
Ellerslie - Division 1 - Allie Iskiw Hayley Adams Julia Kennedy Camryn Adams
Leduc - Division 2 - Kristina Allen Ethne Bilawchuk Gabriella Tessier Abby Royea
Leduc - Division 3 - Mackenzie Charbonneau Kaleb Lis Justice Jacques Carter Elder
Leduc - Division 3 - Brianna Allen Scott Szelewicki Tori McCabe Ethan Knopp
Ottewell - Division 1 - Corey Ly Olivia MacBeth Jason Gillanders Marcus Wong
Rose City, Camrose - Division 2 - Nathaniel Mascaluk Noah Kook Mason Kucy Devin Kucy
Rose City, Camrose - Division 3 - Josie Zimmerman Kassidy Cameron Hope Zimmerman Morgan Koshnerick
Salisbury High - Division 2 - Antonio Chemello Aiden Tymchuk Christopher Day Jake Wizniak
Shamrock - Division 2 - Marcus Sawiak Matthew Perosak Lucas Sawiak Zenon Poole
Shamrock/Crestwood - Division 3 - Ethan Grabas Kayden Melnyk Colin Chartier Leyton Grabas
Sherwood Park - Division 2 - Tori Hartwell Gabby Wood Liz King Kelsie Cygan
Sherwood Park - Division 1 - Alyssa Nedohin Jessa Olson Natalie Cholin Anika Beamish
Spruce Grove - Division 1 - Amy Haberstock Ruby Petkau Makayla Cook Anne-Marie Elder
St. Albert - Division 1 - Anna Bakos Maia Charlwood Bronwyn MacDonald Blake Drolet
St. Albert - Division 2 - Anna Smith Rebecca Molberg Colby Lozinsky Rachael Hansen
St. Albert - Division 2 - Andrew Nowell Carson Davis Tanner Schniver Kolby MacDonald
Thistle - Division 1 - Ariel Diduck Jamie Vandyk Adelaide McKenzie Abigail Fenwick
Thistle - Division 1 - Josh Fenwick Logan Kindred Hannah Miller Cody Miller
Thistle - Division 3 - Shane Kindred Anne Dobson Alexander Dousey Rocco Giacobbo
Wetaskiwin - Division 3 - Kiren Scorah Corbin Diprose Nathan Fuhrhop Adam Feldberg