Northern Alberta Curling Association

Hazel Jamison

Team Rosters

Back to Playdown

Skip Third Second Lead
. - TBD . . .
Barrhead - Division #2 - Payton Sonnenberg Keara Cramer Henry Murray Ava Rosko
Barrhead - Division #3 - Jayden Cramer Tayler Measueres Riley Schaffrick Brandon Morrill
Barrhead - Division #2 - Thomas Measures Tanner Measurers Carter Roszko Carson Begert
Beaumont - Division #2 - Cadenz Matter Matthew Chledowski Joshua Chledowski Brianne Giorgini
Crestwood - Division #2 - Kieron McClarty Justin Sieffert Rilen Donaldson Ben Qualie
Crestwood - Division #3 - Amber Buck Ginger Huff Rachel Gilbody Cora Turner
Ellerslie - Division #3 - Paige Buchanan Brianna Levesque Jayda Stead Sophie Buchanan
Ellerslie - Division #2 - Joely Zimmer Myla Yambao Alexa Siermachesky Arianna Mamela
Ellerslie - Division #3 - Cody Underwood Justin Fong Aaron Diep Kelvin Chan
Ellerslie - Division #3 - Iain Wardell Michael Gillespie Ethan Franz Foster Vaughan
Ellerslie - Division #2 - Colin McBeath Jacob Ohlhauser Nick Thiessen Sean McBeath
Ellerslie - Division #2 - Blake Erickson Steve Leong Denver Suttie Evan Headrick
Ellerslie - Division #2 - Cooper Goddard Ruben McFadzen Chris Weinkauf Ricky McFadzen
Ellerslie - Division #1 - Cameron Hess Garyn Willett Keaten Fisher Aiden Ohnysty
Ellerslie - Division #1 - Allie Iskiw Hayley Adams Julia Kennedy Camryn Adams
Ellerslie - Division #1 - Dylan Mah Reese Mah Anika Krywko Nora Krywko
Ellerslie - Division #1 - Kaylin Young Maisie Mears Rosie Mears Sean/Grace
Ellerslie - Division #1 - Chloe Fediuk Evangeline Dumas Makenzie Kennedy Logan Smith
Morinville - Division #1 - Olivia St. Onge Kaylen Lutz Bryan Olsen Hayden Clark
Morinville - Division #1 - Ella Schwager Jordyn Thimer Teagan Lutz Jaelyn Carson
Saville - Division #2 - Zachary Davies Kinley Burton Colby Yacey Cole Franchuk
Shamrock - Division #2 - Matthew Perozak Bryce Yakimishyn Neil Acevedo Sam Frank
Sherwood Park - Division #2 - Gabby Wood Jessa Olsen Leah Rycroft Annika Beamish
Sherwood Park - Division #1 - Emma Yarmuch Rayna Werner Marya Stelmach Sarah Yarmuch
St. Albert - Division #3 - Mathew Graham Lincoln Schamehorn Dean Zemp Reid Millar
St. Albert - Division #3 - Andrew Nowell Carson Davis Tanner Schniver Kolby MacDonald
Thistle - Division #3 - Shane Kindred Anne Dobson Alexander Dousey Rocco Giacobbo
Thistle - Division #1 - Ariel Diduck Jamie Vandyk Hannah Miller Cody Miller
Thistle - Division #1 - Austin Parrott Martin Johnston Anthony Lenders Reece West
Thistle - Division #2 - Josh Fenwick Logan Kindred Adelaide McKenzie Abigail Fenwick